Przejście na zaopatrzenie emerytalne st. ogn. Jacka Szeloch

Przejście na zaopatrzenie emerytalne st. ogn. Jacka Szeloch

22 stycznia 2019 roku w Komendzie Powiatowej PSP w Szczecinku odbyło się uroczyste pożegnanie ze służbą odchodzącego w dniu 31 stycznia 2019 roku na zaopatrzenie emerytalne st. ogn. Jacka Szeloch.

 

St. ogn. Jacek Szeloch – z pożarnictwem związany jest od ponad  
22 lat. Dnia 15 października 1996 roku rozpoczął służbę w Komendzie Rejonowej Państwowej Straży Pożarnej w Szczecinku na stanowisku stażysta, gdzie następnie zajmował stanowiska: młodszego ratownika, ratownika, ratownika-kierowcy, starszego ratownika-kierowcy, operatora sprzętu specjalnego. Ostatnio pełnił służbę na stanowisku starszego operatora sprzętu specjalnego.

Przez cały okres służby w strukturach pożarniczych dał się poznać jako strażak zdyscyplinowany, dyspozycyjny, uczciwy, konkretny, szanujący mundur i dobre imię służby. Podczas działań ratowniczo gaśniczych sumienny, nie ulegający presji, wyróżniający się profesjonalizmem oraz trafnością podejmowanych decyzji.

Wielokrotnie nagradzany za szczególne zaangażowanie w wykonywanie czynności służbowych przez Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Szczecinku.
W roku 2015 wyróżniony nagrodą pieniężną Komendanta Wojewódzkiego za szczególne zaangażowanie oraz inicjatywę w realizacji zadań służbowych.

Odznaczony Złotym Medalem Za Zasługi dla Pożarnictwa, Brązową Odznaką „Zasłużony dla Ochrony Przeciwpożarowej” oraz Dyplomem Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej.

Wyrażając uznanie za dotychczasową rzetelną służbę st. ogn. Jacka Szelocha, życzę  satysfakcji z dobrze spełnionego obowiązku, siły i wytrwałości w realizacji planów
na przyszłość, a także wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

 

Opracowanie: st. asp. Marta Bakalarz 

 Zdjęcia: mł. kpt. Mirosław Śledź / st. sekc. Mateusz Markuszewski